Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/klient.dhosting.pl/smakujzycie/smakujzycie.pl/public_html/wp-content/plugins/advanced-nocaptcha-recaptcha/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
Gault&Millau wędruje po Polsce | Smakuj Życie

Gault&Millau wędruje po Polsce

Gault&Millau wędruje po Polsce.  Pierwsze z cyklu spotkań pod hasłem „Gault&Millau Tour”, które wydawnictwo  organizuje w tym roku, odbyło się w Warszawie.

GAULT&MILLAU TOUR_155Najlepszym w regionie Centrum Szefom Kuchni oficjalnie wręczono nagrody w pięciu kategoriach:
• Szef Roku – Dariusz Barański (Concept 13)
• Szef Jutra – Michał Bryś (L’Enfant Terrible)
• Młody Talent – Piotr Ślusarz (R 20)
• Kobieta Szef – Małgorzata Marchewka (Winkolekcja)
• Kuchnia Tradycyjna – Kamil Mateńka (Pod Gigantami)

Kamil Mateńka , fot. serwis prasowy Gault&Millau

Kamil Mateńka , fot. serwis prasowy Gault&Millau

Polska została na potrzeby tego przedsięwzięcia umownie podzielona na cztery regiony, w których są organizowane spotkania. Pierwszy „zlot” najlepszych szefów kuchni w Warszawie już za nami, kolejne odbędą w Poznaniu, Krakowie i Trójmieście.
Na spotkania zapraszani są szefowie kuchni z danego regionu reprezentujący restauracje, które w tym sezonie znalazły się pod lupą inspektorów Gault&Millau.  Spotkania mają przyczynić się do integracji środowiska gastronomicznego w Polsce. – Mamy nadzieję, że w ten sposób zwrócimy również uwagę szerszych środowisk na znaczenie podtrzymywania unikalnego charakteru kultury i tradycji danego regionu dla jego promocji w Polsce i na arenie międzynarodowej – mówią przedstawiciele wydawnictwa. .

GAULT&MILLAU TOUR_197

Kolejne spotkanie z cyklu Gault&Millau Tour już 29 czerwca w Poznaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *